Program PIT – pomoże ci w rozliczeniu

pityStojąc w urzędowej kolejce można stracić naprawdę mnóstwo czasu – podobnie z samym uzupełnianiem deklaracji podatkowych. Ile razy zdarzyło Ci się wpisać dane do nie tej rubryczki co trzeba i uzupełniać nowy formularz? Ile razy ogarniała Cię lekka panika, gdy wręczałeś formularz urzędnikowi, bo nie byłeś pewien czy uzupełniałeś wszystko poprawnie? Koniec z czekaniem na wezwanie do urzędu w celu złożenia korekty – jest niezawodny sposób na podatki. Z programem pit uzupełnisz deklaracje w mniej niż 5 minut – niezawodnie i skutecznie.

Dlaczego warto korzystać z pomocy program pit?

Warto wesprzeć inicjatywę Ministerstwa Finansów i skorzystać z elektronicznego systemu rozliczania pit. Rozwiązanie to zyskuje na popularności, z roku na rok przybywa obywateli decydujących się na takie wyjście. Nic dziwnego jest to bardzo wygodna opcja – aby złożyć pit do urzędu skarbowego wystarczy komputer i dostęp do Internetu. A co zyskujemy wybierając odpowiedni program?

  • Poprawność rozliczenia. Programy do pit są wyposażone w system inteligentnych podpowiedzi, które czuwają nad poprawnością rozliczeń. Nie musisz martwić się o ewentualne błędy – program ostrzeże Cię gdy niepoprawnie wprowadzisz dane. Pomoże wybrać odpowiedni rodzaj deklaracji i automatycznie uzupełni powtarzalne dane.
  • Szybka wysyłkai zwrot podatku. Samo uzupełnienie deklaracji przy pomocy programu trwa około 5 minut. Wysyłka jest błyskawiczna – w jednej sekundzie deklaracja trafia do właściwego urzędu. Po fakcie otrzymujemy UPO, czyli urzędowe potwierdzenie odbioru – to znak, że dokument dotarł do urzędu i został przyjęty. Dzięki tej metodzie otrzymamy szybszy zwrot podatku – już w 2 tygodnie po złożeniu.
  • Bezpieczeństwo rozliczenia. Nie tylko system podpowiedzi pomoże Ci szybko i poprawnie rozliczyć się z pit i zagwarantuje poprawność deklaracji. O bezpieczeństwo nie musisz się martwić również w trakcie przesyłki – dokumenty są zabezpieczone elektronicznym podpisem, chroni je protokół SSL.